הדרך שלך

ליווי אישי וריפוי

באמצעות האמנויות ובתנועה בפרט, ניתן להבריא את הנפש. 
הליווי האישי הוא מאוד שונה ומתפתח לכיוון אחר לכל אחד ואחת. אני מקשיבה ומהווה מראה ומורת דרך בדרך לשינוי אישי מיוחל. כל מפגש נראה שונה, כמו שכולנו קצת מרגישים שונה בכל יום. באמצעות טכניקות מעולמות התנועה, התאטרון והטיפול בהבעה וביצירה, תוכלו להרגיש שלמות עם מי שהינכם.ן, ליצור את הקול הייחודי ולהוציא לאור את האמת שלכם.ן.
מיועד לאמני ואמניות במה, פרפורמנס ומסך וכל מי שרוצה לעבוד באמצעות אמנויות אקספרסיביות.

תהליכים מותאמים אישית

פריצת דרך אישית ואמנותית

מנחה עם ניסיון אישי בכל התהליך

ליווי אישי - הדרך שלך

קביעת פגישת היכרות להתאמת תהליך

השאירו פרטים כאן למטה ותקבלו 10% הנחה למזמינים

אני מזמינה אתכם להירשם עוד היום לליווי אישי יחד איתי

או התקשרו עכשיו למספר:

שנים חיפשתי את המקום שלי בעולם התרבות והאמנות.

לאחר עשור כמטפלת וכמרפאה בהבעה וביצירה וכיוצרת על הבמה, לאחר עבודה עם כל סוגי האוכלוסיות: ילדים וילדות, אמני במה, בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים, הפרעות אכילה, נשים וגברים בכל הגילאים – בתנועה, מחול, תאטרון ושירה –  וגם הבאתי את הריפוי לבמה – הבנתי את הייחודיות שלי בשילוב בין ריפוי ושינוי ועולם אמנויות הבמה!

אני בעיקר ​בת-זוג לעמית, אימא לאריאל ושותפה בגידול אור ויהלי – ילדיו של עמית מנישואיו הקודמים.

יש לי ניסיון של מעל 25 שנים בהופעה כרקדנית, כשחקנית, כמפיקה וככוראוגרפית בארץ ובעולם.

מעטים היוצרים שמביעים את הכאב שלהם באופן כל כך חשוף, כפי שעשתה יוצרת התיאטרון והמטפלת הרגשית: "אני מתארת מסע של לידה מחדש"

המלצות

איציק כהן
איציק כהן
שחקן, במאי ויוצר
קרא עוד
"המפגש עם טאל הוא קודם כל מפגש עם עצמנו. טאל דואגת שהמפגש הזה יהיה רך, נעים, חיובי ומגונן. היא מביאה את הידע העשיר שלה ומסייעת לשנות אמונות מגבילות, להיפתח לעולם של חשיבה חיובית ומעצימה. טאל הייתה עבורי בית והמפגשים איתה כמו חזרה לרחם. לי היא סייעה רבות בניתוק הכבלים המדכאים שלי, למשבר הגירושין שעברתי. ובפתיחה שלי לעולם חדש של שפע ויצירה״
 שני הרפז
שני הרפז
יוצרת וזמרת
קרא עוד
"עד כמה שהתנסיתי כאמנית בסוגים שונים של עבודה פנימית, הופתעתי לגלות מחדש שיש עוד ועוד רבדים לחוויית הפרפורמנס. תמיד ישנו עוד רובד לחשוף ולהביא אל הבמה בישירות. באמצעות העבודה עם טאל הגעתי להבנות עמוקות במהירות לגבי האופן בו אני שואפת להיות נוכחת על הבמה. הטכניקה המשלבת גוף ונפש נותנת פתח מיידי אל הרגש ואל החוויה הרצויה עבורי כזמרת שמגישה את שיריה לקהל ומעוניינת לעורר רגש והזדהות."
גלעד אחיטוב
גלעד אחיטוב
מוזיקאי
קרא עוד
״רציתי למצוא את עצמי, את גלעד היוצר והאיש, לתת לו ביטוי. ביחד עם טאל מצאתי ויצרתי ולמעשה נפתחה לי דלת לעצמי, לא פחות. רק שלא ייעלם. תודה.״
הקודם
הבא

צריכים עזרה?

שאלות תשובות

טיפול באמנויות אקספרסיביות משלב צורות אמנות שונות, כגון אמנות חזותית, תנועה, מוזיקה ודרמה, כדי לטפח ביטוי עצמי וריפוי. במפגשים פרטיים לאמנים הוא יכול לשמש כלי רב עוצמה לחקר רגשות, התגברות על חסימות יצירתיות והעמקת התהליך האמנותי.

טיפול באמנויות אקספרסיביות מציע גישה הוליסטית לגילוי עצמי וריפוי. במפגשים פרטיים, ניתן לחקור רגשות באמצעות שיטות אמנות שונות, תוך התייחסות לבעיות כמו הערכה עצמית, דימוי גוף ומתח. הוא מספק מרחב בטוח לביטוי יצירתי וצמיחה אישית.

טיפול באמנויות אקספרסיביות מותאם לקבוצות גיל שונות. מפגשים פרטיים לילדים יכולים להתחיל בילדות המוקדמת, לספק מוצא יצירתי וטיפולי לחקור רגשות, לשפר מיומנויות תקשורת ולתמוך בהתפתחות הכללית.

במפגשים פרטיים לילדים, מטפלים באומנויות הבעה מתאימים פעילויות לשלב ההתפתחותי של הילד, ומעודדים ביטוי עצמי באמצעות אמנות, תנועה ומשחק. היא מטפחת סביבה טיפולית לילדים לעיבוד רגשות ובניית חוסן.

בהחלט. מפגשים פרטיים יכולים לעזור לאמנים לנווט אתגרים רגשיים על ידי שימוש במספר צורות אמנות כדי להביע ולעבד רגשות. טיפול באמנויות אקספרסיביות מעודד חקירה הוליסטית של רגשות, תורם לרווחה רגשית ולצמיחה אמנותית.

ריפוי באמנויות אקספרסיביות מספק גישה לא מילולית לריפוי טראומה. במפגשים פרטיים, מטפלים עשויים להשתמש באומנות, תנועה או דרכים אחרות כדי לעזור לנשים לבטא ולעבד חוויות טראומטיות, לטפח חוסן והעצמה.

פעילויות לילדים עשויות לכלול ציור, תנועה, מוזיקה ודרמה. שיטות אלו עוזרות לילדים לבטא את עצמם בצורה יצירתית, לבנות הערכה עצמית ולפתח מנגנוני התמודדות במסגרת טיפולית תומכת.

אמנים יכולים לקבל תובנות חדשות לגבי תהליך היצירה שלהם, להעמיק את המודעות העצמית ולהתגבר על מחסומים רגשיים באמצעות טיפול באמנויות אקספרסיביות. מפגשים פרטיים מציעים חקר מותאם אישית של צורות אמנות שונות, התומכים ברווחה רגשית ובהתפתחות אמנותית.

הורים יכולים למלא תפקיד תומך על ידי עיסוק בתקשורת פתוחה עם המטפל, השתתפות בפעילויות הבעה משפחתיות ויצירת סביבה מטפחת בבית המעודדת ביטוי יצירתי. שיתוף פעולה עם המטפל מבטיח התייחסות כוללת לרווחת הילד.

10% הנחה למזמינים

לקבלת פרטים והרשמה לניוזלטר:

או התקשרו עכשיו למספר:

"גוף זורם מנשמה, נשמה זורמת מגוף."

רומי

דילוג לתוכן