המופע שלך

סדנה לביטוי אמנותי אותנטי

6 מפגשים בהם, באמצעות טכניקות מעולם הטיפול בהבעה וביצירה: תנועה-מחול, דרמה-תאטרון, כתיבה, מוזיקה ואמנות פלסטית – נצלול להיכרות אינטימית ואותנטית עם מי שאנחנו באמת ונבטא באופן אמנותי את האופי הכנה שלנו. בנוסף, נעמיק ונחקור מהם תלכידי הזכרון שנחרטו בנו מילדותנו, שלמעשה מעקבים את ההווה שלנו, ניתן להם מקום, נשחרר אותם ונגיע לאיזון ושלווה.

אייקונים אנשים עם לבבות

קבוצה קטנה והנחייה מכילה

אייקון יידים עם לב

שילוב בין עולמות הבמה ועולמות הטיפול

אייקון כובע אקדמי

סדנה ברמה אקדמית עם תהליכי ריפוי מוכחים שעובדים

למי הסדנה מתאימה?

סדנה ״המופע שלך״

תאריכי הסדנה

סדנה שתי ילדים

יום חמישי

09/03/2023

טאל סדנה אנשים עומדים

יום ראשון

07/05/2023

טאל סדנה רוקדת

יום ראשון

27/08/2023

השאירו פרטים כאן למטה ותקבלו 10% הנחה למזמינים

אני מזמינה אתכם יחד איתי להירשם עוד היום לסדנה ״המופע שלך״

או התקשרו עכשיו למספר:

שנים חיפשתי את המקום שלי בעולם התרבות והאמנות.

לאחר עשור כמטפלת וכמרפאה בהבעה וביצירה וכיוצרת על הבמה, לאחר עבודה עם כל סוגי האוכלוסיות: ילדים וילדות, אמני במה, בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים, הפרעות אכילה, נשים וגברים בכל הגילאים – בתנועה, מחול, תאטרון ושירה –  וגם הבאתי את הריפוי לבמה – הבנתי את הייחודיות שלי בשילוב בין ריפוי ושינוי ועולם אמנויות הבמה!

אני בעיקר ​בת-זוג לעמית, אימא לאריאל ושותפה בגידול אור ויהלי – ילדיו של עמית מנישואיו הקודמים.

יש לי ניסיון של מעל 25 שנים בהופעה כרקדנית, כשחקנית, כמפיקה וככוראוגרפית בארץ ובעולם.

המלצות

איציק כהן
איציק כהן
שחקן, במאי ויוצר
קרא עוד
"המפגש עם טאל הוא קודם כל מפגש עם עצמנו. טאל דואגת שהמפגש הזה יהיה רך, נעים, חיובי ומגונן. היא מביאה את הידע העשיר שלה ומסייעת לשנות אמונות מגבילות, להיפתח לעולם של חשיבה חיובית ומעצימה. טאל הייתה עבורי בית והמפגשים איתה כמו חזרה לרחם. לי היא סייעה רבות בניתוק הכבלים המדכאים שלי, למשבר הגירושין שעברתי. ובפתיחה שלי לעולם חדש של שפע ויצירה״
 שני הרפז
שני הרפז
יוצרת וזמרת
קרא עוד
"עד כמה שהתנסיתי כאמנית בסוגים שונים של עבודה פנימית, הופתעתי לגלות מחדש שיש עוד ועוד רבדים לחוויית הפרפורמנס. תמיד ישנו עוד רובד לחשוף ולהביא אל הבמה בישירות. באמצעות העבודה עם טאל הגעתי להבנות עמוקות במהירות לגבי האופן בו אני שואפת להיות נוכחת על הבמה. הטכניקה המשלבת גוף ונפש נותנת פתח מיידי אל הרגש ואל החוויה הרצויה עבורי כזמרת שמגישה את שיריה לקהל ומעוניינת לעורר רגש והזדהות."
גלעד אחיטוב
גלעד אחיטוב
מוזיקאי
קרא עוד
״רציתי למצוא את עצמי, את גלעד היוצר והאיש, לתת לו ביטוי. ביחד עם טאל מצאתי ויצרתי ולמעשה נפתחה לי דלת לעצמי, לא פחות. רק שלא ייעלם. תודה.״
הקודם
הבא

צריכים עזרה?

שאלות תשובות

כדי לייצר מרחב לעבודה רגשית משמעותית ואינטימיות, מספר המשתתפים הוא עד 6. אלא אם כן מזמינים את הסדנה לסימסטר של כ-12-15 מפגשים ואז ניתן להכפיל את כמות המשתתפים.ות.​

הסדנה מתאימה לשני המינים. ישנה אפשרות שיהיו גם גברים וגם נשים בכל סדנה, אבל זה תלוי בנרשמים.

אחד היתרונות המשמעותיים של עבודה קבוצתית, הוא ההזדמנות להתבונן באדם שמולנו ולהבין מה הוא מעורר בנו ומדוע. לכן, גם אם לא תתחבר.י לאדם מסוים – סביר להניח שנגלה דרך זה משהו משמעותי על האופן בו נוצר קשר עם אדם אחר, ידע שיכול לסייע בהרבה תחומים בחיים, כמו גם בתהליכי יצירה והופעה.

כן. בעבודה קבוצתית אנחנו נדרשים לקיים שיח וחשיפה וזה יכול לעורר אצל מי שמופנם אי נוחות, וזהו בדיוק הדבר שכדאי להתגבר עליו כפרפורמרים. ביחד נזהה את הקושי ונבין מה יושב בבסיסו – האם זהו פחד מדחייה? שיפוט? ביקורת? חוסר הערכה עצמית? חרדה חברתית? ונעבוד על כך בזהירות כדי לייצר מרחב בטוח לעבודה משמעותית, בקצב המתאים והנכון.

בסדנה נעבוד בשני מישורים: מה שמתחולל בפנים ומה שיוצא החוצה. באמצעות טכניקות של טיפול באומנויות אנו מעוררים חלקים לא מודעים ומביעים אותם. האמנות מסבה את תשומת ליבנו, פועלנו ומחשבותינו לתהליך היצירה ובכך אנחנו מתרחקים מהבעיה או מהקושי, ונחשפים לרגשותינו ולנקודות החוזק והחולשה שלנו. נשב במעגל ונקיים שיח אינטימי, תקבלו פידבקים ממני ומחברי הקבוצה.
כמטפלת, אני מוסמכת ובעלת ניסיון בתחום הטיפול, אשאל שאלות מכוונות כדי לסייע לתובנות חדשות להתגלות או להתחדד, כמו כן, אקיים לפני ההצטרפות שיחות היכרות ובירור צרכים ללא עלות. 
אשמח ללוות אתכם בתהליך ההתפתחות שלכם כאמנים מופיעים, אם נחליט יחד שזה מה שהכי נכון לכם בשלב זה בדרך. במידה ולא, אמליץ לכם לפנות לסוג ליווי אחר. המקצועיות חשובה לי יותר מכל.

בעבודה קבוצתית נקבל תמונת מצב מקיפה ורחבה יותר ביחס לכל אחד מהמשתתפים. בליווי אישי, הפידבק הוא רק ממני ואילו כאן יכול המשתתף להיחשף למגוון פידבקים בנוגע למצבו הרגשי וההתנהגותי. דבר נוסף הוא שתוכלו להיחשף לדפוסי התנהגות, מבנים אישיותיים, ודרכי התמודדות שונים של חברי הקבוצה אשר דרכם תעלו את רמת המודעות העצמית. עבודה קבוצתית מספקת גם רשת חברתית תומכת, תחושת שייכות, חוויה והכי הכי חשוב – התנסויות בזמן אמת.

בוודאי. אשלח לכן שאלון שמטרתו להכיר לעומק את משתתפי הקבוצה וצרכיהם.ן, ונעשה התאמות של התוכן במיוחד בשבילכן. ​

ההרשמה לסדנה היא אונליין ישירות באתר, אם רוצים בתשלומים. את הסכום המלא ניתן לשלם בכל דרך: ביט, פייבוקס, אשראי, העברה בנקאית. 

10% הנחה למזמינים

לקבלת פרטים והרשמה לניוזלטר:

או התקשרו עכשיו למספר:

"כי תנועת הגוף היא תנועת הנפש הנעה מבפנים״

יונה שחר-לוי

דילוג לתוכן